Nowa siedziba, nowe możliwości

SPE Global Solutions, , , ,

W ciągu ostatnich miesięcy na horyzoncie SPE Global Solutions pojawiło się kilka ciekawych perspektyw i wyzwań. Postanowiliśmy to sczelendżować 🙂 W Nowy Rok wchodzimy robiąc duży krok naprzód. Od Stycznia zapraszamy do nowej siedziby. W Toruńskim Parku Technologicznym postanowiliśmy ulokować biuro oraz warsztat wraz z magazynem.

Dzięki temu chcemy zwiększyć możliwości w zakresie realizacji zamówień oraz obsługi klienta. Będziemy również mogli na większą skalę pracować nad rozwojem oferty i kontynuować nasz zwrot w kierunku technologicznym.

TARRToruński Park Technologiczny to odpowiednie środowisko dla innowacyjnych projektów technologicznych, wsparcie doradcze, szkoleniowe oraz dostęp do finansowania innowacji. Jest to również nowo powstały IoT North Poland Hub – Cyfrowy Hub Internetu Rzeczy, którego jesteśmy partnerem i mamy zamiar aktywnie tę inicjatywę wspierać.

KILKA ZAPOWIEDZI NA ROK 2018

Nowy Rok to po pierwsze kontynuacja ciężkiej pracy nad podjętymi wyzwaniami oraz dalszy ciągły rozwój i ulepszenia. Chcemy wykorzystać szanse jakie pojawiły się w zeszłym roku i budować swój wizerunek jako firmy technologicznej. Zyskaliśmy silnych partnerów, którzy nam w tym pomogą. Nasza misja została wzbogacona o aspekt cyfrowej transformacji przemysłu. Pod tym kątem będziemy rozwijali naszą ofertę i w tym kierunku możecie spodziewać się zmian. Na pewno będziemy pracować w obszarze IIoT, inżynierii produkcji, automatyzacji i robotyki. Prowadzimy również przygotowania do uruchomienia zupełnie nowej marki B2B skierowanej do szerokiej grupy przedsiębiorców – tych małych, jak również tych dużych.

Zapraszamy do śledzenia aktualności na stronie www i naszych profili w mediach społecznościowych. O wszystkim będziemy informować. Stay tuned !