Czujniki obróbki plastycznej metalu

SPE Global Solutions, , , ,

Nadszedł czas, aby rozpocząć szerszą promocję oferty firmy. Zależy nam, abyście zapamiętali nas jako partnera pierwszego kontaktu we wszystkich kwestiach związanych z technologią, organizacją i utrzymaniem produkcji szczególnie w tłoczniach i zakładach obróbki plastycznej blach.

BEZPIECZEŃSTWO NARZĘDZIA I PRASY MECHANICZNEJ

Zaczynamy od zaprezentowania produktu z dziedziny kontroli procesu tłoczenia. Japońskiej produkcji

Czujnik

PS-661/662 jest jednym z najpopularniejszych urządzeń służących do zapobiegania uszkodzeniom narzędzi (tłoczników, wykrojników) oraz pras mechanicznych w trakcie pracy w trybie automatycznym. Dzięki  odpowiednio dobranym czujnikom oraz konfiguracji, możliwe jest monitorowanie procesu tłoczenia pod względem nieprawidłowości podania materiału, odprowadzenia odpadu oraz detalu z narzędzia, ale również prawidłowości operacji tłoczenia, gięcia lub wykrawania.

WYMIERNE KORZYŚCI

Dzięki PS-661/662 odrywasz człowieka od maszyny. Uruchamiając prasę w trybie automatycznym masz pewność, że w przypadku nieprawidłowego podania materiału, zaklinowania się odpadu lub detalu w narzędziu, złego wykrawania lub zaginania detalu, prasa zatrzyma się sama. W zależności od obciążenia i zważywszy na koszty napraw narzędzi oraz pras mechanicznych, inwestycja w PS  661/662  może zwrócić się bardzo szybko.  

Niezawodne urządzenia PS-661/662 bardzo łatwo zaadoptować do każdych warunków, co sprawia, że PS-662znajdują szerokie zastosowanie w procesach produkcyjnych nie tylko w tłoczni, ale również w przedsiębiorstwach produkcyjnych innych branż.

ZAWSZE DOSTĘPNI

SPE Global  Solutions jest europejskim przedstawicielem producenta, japońskiej firmy SUGIYAMA ELECTRIC SYSTEM INC. Jako partner handlowy posiadamy w ofercie pełną gamę urządzeń monitorujących proces tłoczenia (czujniki transferu, wibracji, liczniki, cyfrowe krzywki), a także urządzeń usprawniających procesy pomocnicze podczas tłoczenia – automatyczna zmieniarka do opakowań lub generatory mgły olejowej.

W sprawie szczegółów dotyczących PS-661/662 oraz innych rozwiązań, zachęcamy do kontaktu z nami.