Targi ITM Polska w Poznaniu

Szymon Zdrojewski, , ,

ITMPoznan2016_2Tegoroczne targi ITM Polska w Poznaniu już za nami. To już moje piąte z rzędu odwiedziny na tych konkretnych targach, ale tym razem w podwójnej roli odwiedzającego i wystawcy.

Tegoroczna edycja była w pewnym sensie wyjątkowa.  Mianowicie, w ramach salonu tematycznego „Subcontracting” zorganizowaliśmy stanowisko wystawowe prowadzonej z naszym udziałem, ale w ramach osobnej spółki narzędziowni – New Technology. Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o spodziewane rezultaty podchodziłem do tego sceptycznie. Okazało się  jednak, że myślałem w złych kategoriach, bo nie można i nie da się wszystkiego przeliczyć na pieniądze i to z natychmiastowym efektem. Przez cztery spędzone na targach w Poznaniu dni, mieliśmy okazję poznać wielu świetnych i otwartych, zarażających optymizmem ludzi, nawiązaliśmy lub odświeżyliśmy sporo kontaktów biznesowych, omówiliśmy wiele fajnych pomysłów, które mogą przerodzić się w biznes, odpowiedzieliśmy na wiele pytań odwiedzających nasze stoisko gości z Polski i z zagranicy.

Wszystkim serdecznie dziękujemy. Wróciliśmy zadowoleni i z dużym doświadczeniem targowym, które na pewno zaprocentuje. Do zobaczenia za rok!